Обласна рада прийняла рішення про реорганізацію шкірно-венерологічної служби

14.02.2017
Обласна рада прийняла рішення про реорганізацію шкірно-венерологічної служби

Львівська облрада прийняла рішення про реорганізацію шкірно-венерологічної служби у Львівській області сьогодні, 14 лютого, під час пленарного засідання.

«За» проголосувало 54 депутати.

Відповідно до рішення обласний комунальний шкірно-венеричний диспансер перейменують у комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівський обласний шкірно-венерологічний диспансер". Це буде єдина структура із стаціонаром та поліклінічним відділенням на вул. Коновальця, дитячим стаціонаром в Сокільниках, з поліклінічним відділенням і лабораторією на вул. Замарстинівській.

Окрім того, у вивільненому приміщенні стаціонару, що на вул. Кордуби, 4а, буде розміщено Обласну лікарню відновного лікування, яка на даний час працює на площах Обласного госпіталю інвалідів воєн і репресованих ім. Ю. Липи (Винники). 
 Кошти отримані внаслідок реорганізації будуть скеровані на покращення матеріально-технічної бази та придбання медикаментів.

«Дякую депутатському корпусу Львівської обласної ради  за конструктивну позицію і співпрацю. Після довготривалого процесу опрацювання питання в комісіях і фракціях обласна рада прийняла рішення про реорганізацію шкірно-венерологічної служби», - наголосила т.в.о.  директора департаменту охорони здоров'я ЛОДА Ірина Микичак.