Голова Верховної Ради Андрій Парубій зустрівся з військовими 15-го артилерійського полку

13.02.2017
Голова Верховної Ради Андрій Парубій зустрівся з військовими 15-го артилерійського полку

Сьогодні, 13 лютого, Львівщину з робочим візитом відвідав Голова Верховної Ради України Андрій Парубій. 

Зокрема, разом з головою Львівської обласної ради Олександром Ганущиним, мером Дрогобича Тарасом Кучмою, керівництвом району відвідали військову частину А 1108 15-й реактивний артилерійський полк. 

"Мій візит в Дрогобич пов'язаний з відвідуванням полку, адже цей полк має дуже велике значення для обороноздатності країни. У зв'язку з останніми подіями в Авдіївці нам дуже важливо розуміти, що у нас є достатньо сил,  щоб зупинити наступ ворога. Тому зараз є дуже важливо знати, чи полк є забезпечений всім необхідним. Ми хочемо почути побажання і пропозиції від керівництва полку, а також обговорити питання підвищення  статусу полку", - наголосив Голова Верховної Ради України Андрій Парубій.

 

У свою чергу голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин повідомив, що кілька тижнів тому взяли в керівництва полку перелік необхідних речей. Як результат, сьогодні військовим передали  потрібні їм генератори та близько сотні спальних мішків. 

"Частину з необхідного ми сьогодні привезли. Решту речей доставимо уже незабаром. Я хочу подякувати усім, хто долучився до придбання потрібних речей. Також  дякую Голові ВРУ за робочий візит на Львівщину. Маємо бути єдині і буде перемога", - наголосив Олександр Ганущин.

Відтак за сумлінне виконання службового обов'язку в зоні проведення АТО Грамотою Львівської обласної ради відзначили капітана Романа Стецюка (командира реактивної артилерійської батареї), Степана Страшівського (головного сержанта батареї управління полку), Романа Бойка (механіка-водія реактивної артилерійської батареї).

 

Опісля Андрій Парубій разом з Олександром Ганущиним обговорили з керівництвом міста Дрогобича та району процес створення ОТГ та питання реформи місцевого самоврядування. 

Довідка:

Сьогодні 15-ий реактивний артилерійський полк є однією з найпотужнішим та передових бойових одиниць, розташованих на теренах Західної України.  З початком збройної агресії російсько-терористичних військ на базі цього полку сформували зведену стрілецьку роту. В ці хвилини особовий склад полку продовжує виконання бойових завдань в зоні АТО.

За період проведення АТО особовий склад полк неодноразово нагороджувався нагородами різного рівня.