У Львові відновило роботу Почесне Консульство Австрійської Республіки

10.02.2017
У Львові відновило роботу Почесне Консульство Австрійської Республіки

Сьогодні, 10 лютого, відбулися урочистості з нагоди відновлення роботи Почесного консульства Австрії у Львові. На захід прибули представники  обласної та міської влади, Надзвичайний і Повноважний посол Австрійської Республіки в Україні Герміне Поппеллер та Почесний консул Австрійської Республіки у Львові Маркіян Мальський.

На урочистій церемонії усіх присутніх привітав заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк.

«Ми сподіваємося на плідну співпрацю з Австрійською Республікою і прагнемо тісно контактувати з новим Почесним консулом у Львові Маркіяном Мальським. Спільно ми зможемо  активізувати співпрацю в економічній та культурній сфері. Хочу зазначити, що у нашому регіоні спокійно, безпечно, тому  ми запрошуємо австрійський бізнес на Львівщину, а ми як обласна влада будемо усьому всіляко сприяти», - наголосив під час виступу Володимир Гірняк.

В свою чергу Посол висловила сподівання, що ця подія стане точкою відліку для вдосконалення відносин між двома державами, адже Австрія та Україна мають дуже тісно переплетені історію і культуру.

«Це гарний день для Посольства Австрії в Україні. Це гарний день для Австрії. Почесні консульства є дуже важливими для посольства Австрії як складова подальшої співпраці. Австрія співпрацює з Україною через міжнародні угоди, через міжнародні організації. Наша держава головує в організації ОБСЄ, яка підтримує вирішення конфліктів на території України», — зазначила Герміне Поппеллер.