У Львові розпочала роботу конференція «Україна – Австрія: 25 років співробітництва та партнерства»

10.02.2017
У Львові розпочала роботу конференція «Україна – Австрія: 25 років співробітництва та партнерства»

У п’ятницю, 10 лютого, у Львівському національному університеті імені Івана Франка відкрилась  конференція «Україна – Австрія: 25 років співробітництва та партнерства». Участь у заході взяла Надзвичайний і Повноважний Посол Австрійської Республіки в Україні Герміне Поппеллер.

Привітав  учасників  конференції заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк.

«Налагодження економічної  та культурної  співпраці, 25 років встановлення дипломатичних зв’язків – це дійсно важлива подія. За ці роки нам вдалося багато і є чим пишатися. Я переконаний, що наше співробітництво поглиблюватиметься та розвиватиметься і надалі – як  в гуманітарній, так  і в економічній сферах. Сподіваюсь, що це буде початком хорошої і плідної роботи»,- зазначив Володимир Гірняк.

За його словами, символічним також є те, що сьогодні відновлює свою діяльність  Почесне Консульство Австрійської Республіки у Львові. Окрім того, слід відзначити активну діяльність  Маркіяна Мальського - Почесного консула Австрійської Республіки у Львові, який працює з жовтня минулого року.

Нагадаємо, сьогодні голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин та голова облдержадміністрації Олег Синютка  зустрілися з Надзвичайним і Повноважним Послом Австрійської Республіки в Україні Герміне Поппеллер.