Бюджетна комісія розглянула обласні програми та звіти департаментів ЛОДА

08.02.2017
Бюджетна комісія розглянула обласні програми та звіти департаментів ЛОДА

Комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку затвердила чотири обласних програми. Попередньо члени комісії заслухали звіти департаментів ЛОДА про виконання низки програм за 2016 рік.

Засідання комісії відбулося сьогодні, 8 лютого.

Зокрема, депутати заслухали та підтримали Програму  зовнішнього освітлення населених пунктів Львівської області на 2017-2020 роки, яка передбачає реконструкцію, будівництво та капітальний ремонт об’єктів зовнішнього освітлення,  а також  встановлення автономних світлодіодних джерел освітлення. З обласного бюджету на ці заходи планується скерувати 10 млн грн.

Також комісія затвердила Обласну цільову програму розвитку лісового господарства Львівської області на 2017-2021 роки». Всього на цю програму передбачено 2, 5 млн. грн. Значна увага у цій програмі зосереджена на заходи з лісовідновлення.

Окрім того, члени комісії обговорили і затвердили Програму розвитку дорожньої інфраструктури і  фінансування робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг, на 2017 рік». Загальний обсяг фінансування становить  172 млн грн. Цьогоріч з цих коштів планують розподілити по 3 млн грн на кожен район області для проведення ремонтних робіт на дорогах загального користування та комунальної власності. Також 100 млн грн. передбачено на ремонт доріг міжрайонного сполучення  та  12 млн - на резервний фонд дорожньої інфраструктури.

Також підтримали Обласну цільову програму фінансування підвищення кваліфікації на 2017 рік.  В межах цієї програми пропонується проведення різноманітних навчань, тренінгів для державних службовців, працівників  органів місцевого самоврядування з актуальних питань.  Всього планують використати – 300 тисяч гривень.

Відтак зазначені програми винесуть на розгляд сесії Львівської обласної ради.