Сьогодні профільна комісія заслухала звіти про виконання шести обласних програм

08.02.2017
Сьогодні профільна комісія заслухала звіти про виконання шести обласних програм

Профільна комісія Львівської обласної ради заслухала звіти керівників департаментів ЛОДА про виконання обласних програм за 2016 рік.

Засідання комісії з питань будівництва, житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики відбулося сьогодні, 8 лютого.

Зокрема, директори департаментів прозвітували щодо реалізації Програми газифікації населених пунктів у Львівській області на 2016-2018 роки, Програми «Питна вода» у Львівській області на 2012-2020 роки, Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2016 рік, Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області, Програми енергозбереження для бюджетної сфери Львівщини на 2016-2020 роки, Програми енергозбереження для населення Львівщини на 2013-2016 роки.

Також комісія розглянула питання щодо проведення у Львівській обласній раді розширеного засідання профільної комісії за участю керівників підприємств спиртової промисловості Львівщини, які входять до ДП «Укрспирт», яке запланованена кінець квітня. На засідання також запросять представників Львівської обласної державної адміністрації.

Попередньо комісія повторно звернеться до керівників районних рад Львівської області та директорів спиртових заводів надати актуальну інформацію за І квартал 2017 року за підсумками їх діяльності.