Олександр Ганущин звернувся до керівників районів та міст долучитися до реалізації Програми надання медичної допомоги мешканцям Львівщини

03.02.2017
Олександр Ганущин звернувся до керівників районів та міст долучитися до реалізації Програми надання медичної допомоги мешканцям Львівщини

Голова  Львівської обласної ради Олександр Ганущин доручив розглянути можливість органам місцевого самоврядування забезпечити співфінансування на рівні 10% «Комплексної програми надання медичної допомоги мешканцям Львівської області на 2017 -2020 роки», яку ухвалили під час сесії 31 січня. 

Про це йшлося під час засідання Обласної Асоціації Місцевих Рад «Ради Львівщини» у п’ятницю, 3 лютого.

Ця програма передбачає фінансову підтримку хворих з гострою нирковою недостатністю, легеневою гіпертензією, з важкими формами артриту, серцево-судинною недостатністю та пацієнтів із трансплантованими органами. Всього на цю програму з обласного бюджету цьогоріч виділили близько 87 млн грн.

Голова обласної ради Олександр Ганущин звернув увагу членів Асоціації місцевих рад, що ця програма має значне фінансове навантаження на обласний кошторис. «Державного ресурсу на потреби важкохворих не передбачається, відтак витрати на дороговартісні медикаменти та лікування лягло на обласні ради, - зауважив Олександр Ганущин. – Проте це все є наші люди і ми маємо про них дбати. Тому звертаюся до керівників районних рад та мерів міст обласного значення відшукати у своїх базових бюджетах кошти на співфінансування потреб важкохворих мешканців Львівської області».