Олександр Ганущин обговорив з Послом США в Україні проведення міжнародних військових навчань на Яворівському полігоні

03.02.2017
Олександр Ганущин обговорив з Послом США в Україні проведення міжнародних військових навчань на Яворівському полігоні

Сьогодні, 3 лютого, голови Львівської обласної ради Олександр Ганущин та ЛОДА Олег Синютка зустрілися з Послом США в Україні Марі Йованович та Послом США в Республіці Польща Полом Джонсом. Обговорили важливість проведення міжнародних військових навчань та транскордонну співпрацю.

«Проведення міжнародних військових навчань на території Центру Миротворчості та безпеки є хорошим практичним виразом співробітництва між США, ЄС та Україною. Уряд США незмінно надає підтримку Вашій державі, і це було озвучено нашим постійним представником вчора на засіданні Ради Безпеки ООН», - відзначила Марі Йованович.

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин висловив подяку Уряду США у послідовній підтримці територіальної цілісності України та її боротьбу за демократичні цінності

Нагадаємо, учора на Яворівському полігоні розпочався черговий етап підготовки підрозділів Збройних Сил України за програмою "Об’єднаної багатонаціональної тренувальної групи – Україна". Такі військові навчання відбуваються на Львівщині з січня минулого року. Цей етап розрахований на 55 днів. У 2017 році навчання пройдуть 4 батальйони українського війська.

Під час зустрічі також обговорили питання транскордонного співробітництва. На звернення Посла США в Республіці Польща керівництво області проінформувала про тісну співпрацю Львівщини із воєводствами Польщі. «Успіх Польщі не можливий без успіху України. Я переконаний, що польські політики та урядовці підтримують Україну, попри розбіжності в трактуванні історичних подій» - зазначив Пол Джонс .

Наприкінці зустрічі Олександр Ганущин запросив Послів США в Україні Марі Йованович та  США в Республіці Польща Пола Джонса на Форум місцевого розвитку, який відбудеться в червні в Трускавці.