Профільна комісія облради погодила програму розвитку культури та охорони і збереження культурної спадщини

02.02.2017
Профільна комісія облради погодила програму розвитку культури та охорони і збереження культурної спадщини

Комісія з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації розглянула та затвердила дві обласні програми. 

Засідання комісії відбулося сьогодні, 2 лютого. 

На розгляд комісії було представлено доопрацьований проект Комплексної програми розвитку культури Львівщини на 2017 – 2020 роки.

Також члени комісії обговорили пропозиції, що надійшли до обласної ради та облдержадміністрації, до заходів із розвитку та популяризації української мови і культури, історичної свідомості громадян в Україні та за кордоном і погодила обсяги фінансування напрямів, за якими здійснюватиметься розподіл на конкретні заходи. 

Також комісія ретельно обговорила всі пропозиції, що надійшли до обласної ради та облдержадміністрації, до Плану заходів департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації на 2017 рік. Загальна сума становить 4 млн. 300 тис. грн.

Також члени комісії заслухали звіт департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації щодо виконання обласних цільових програм за 2016 рік та взяли його до відома. 

Опісля комісія розглянула зміни до програми "Охорона і збереження культурної спадщини Львівської області на 2016 – 2018 роки". А також обговорила перелік заходів на 2017 рік до цієї програми. 

Обидві програми будуть винесені на розгляд депутатів обласної ради на найближчому пленарному засіданні.