Олександр Ганущин висловлює Володимирові Кожану слова жалю та скорботи з приводу непоправної втрати – загибелі його дружини

10.12.2015
Олександр Ганущин висловлює Володимирові Кожану слова жалю та скорботи з приводу непоправної втрати – загибелі його дружини

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, перший заступник голови облради Парасковія Дворянин і заступник голови Володимир Гірняк, а також весь депутатський корпус висловлюють колезі – депутатові Львівської обласної ради V скликання Володимирові Дмитровичу Кожану, щирі слова співчуття та жалю з приводу непоправної втрати – загибелі його дружини .

«Смерть близької людини – завжди трагедія. Особливо важко, коли так несподівано обривається життя ще зовсім молодої людини. Такою ж важкою є втрата для Володимира Дмитровича, в якого трагічно загинула дружина.

Знаємо, що жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рану у Вашій душі, однак у ці скорботні дні щиро співчуваємо Вам та Вашим рідним. Вічна пам’ять Вашій дружині, адже в спогадах багатьох вона назавжди залишиться доброю, щирою та порядною людиною», – зазначає Олександр Ганущин.

Руслана Володимирівна Кожан загинула в автомобільній аварії на 39-ому році життя. Прощальна панахида та похорон відбудеться сьогодні, 10 грудня, о 13 год. у церкві Св. Миколая (вул. Б. Хмельницького, 28а, м. Львів).