Топ новини

Львівська обласна рада налаштована на довготермінову співпрацю з Українським фондом соціальних інвестицій, – Олександр Ганущин

10.12.2015
Львівська обласна рада налаштована на довготермінову співпрацю з Українським фондом соціальних інвестицій, – Олександр Ганущин

Сьогодні, 10 грудня, відбулась зустріч керівництва обласної ради з виконавчим директором Українського фонду соціальних інвестицій.

Загалом під час зустрічі голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, перший заступник голови облради Парасковія Дворянин, голова комісії з питань бюджету і соціально-економічного розвитку Олег Домчак та начальник відділу аналізу програм та інвестицій обласної ради, депутат обласної ради Іван Собко спільно з виконавчим директором Українського фонду соціальних інвестицій Віктором Мірошниченком обговорили основні напрямки співпраці на наступні роки.

Як зазначив виконавчий директор УФСІ Віктор Мірошниченко, з 2016 року пріоритетними будуть вважатися проекти, спрямовані на вирішення соціальних проблем вимушених переселенців, учасників Антитерористичної операції та інших вразливих груп населення. Зокрема, за словами пана Мірошниченка, за сприяння донора УФСІ – Світового банку, планується виділити у 2016 році 14 млн євро на реалізацію проектів у галузі охорони здоров’я для тимчасових переселенців.

Відтак, керівництво обласної ради обговорило певні об’єкти соціальної інфраструктури, на яких за кошти донорів реалізовуватимуть проекти для визначених категорій населення і які, до слова, не потребують дофінансування з місцевого бюджету.

Голова облради, зокрема, відзначив, Львівську обласну клінічну лікарню, яка надає медичну допомогу усім жителям області і водночас вимушеним переселенцям, Львівську обласну клінічну психіатричну лікарню, в якій проходять лікування учасники АТО з серйозними психічними розладами, та реабілітаційний центр для колишніх ув’язнених на Бродівщині, де знайшли прихисток переселенці зі сходу України.

Окрім того, у перспективі на 2017 рік УФСІ розглядає перспективу реалізації нових соціальних проектів на Львівщині.

Олександр Ганущин зауважив, що Львівська обласна рада налаштована на продовження співпраці з Українським фондом соціальних інвестицій, відтак, починає готуватись до участі в проектах наступних років уже від сьогодні.

Зауважимо, що впродовж 2012 – 2015 років завдяки тісній співпраці з Українським фондом соціальних інвестицій у Львівській області реалізовується 38 проектів на загальну суму понад 40 млн грн.