Під час благодійної вистави зібрали 80 тисяч гривень для потреб дітей з вадами серця

25.01.2017
Під час благодійної вистави зібрали 80 тисяч гривень для потреб дітей з вадами серця

У понеділок, 23 січня, у Національному академічному українському драматичному театрі  ім. Марії Заньковецької відбулася благодійна музична вистава «Казка про Серце» за участі дітей з вадами серця. Завдяки цьому заходу вдалося зібрати близько 80 тисяч гривень. 

Головна особливість вистави – вперше у ній взяли участь юні таланти, зокрема і діти із захворюваннями серця. Саме заради вирішення їхніх потреб і було задумано проект, а зібрані кошти скерують на підтримку та допомогу дітям із вадами серця. 

Участь у виставі візьмуть актори драматичного театрі ім. М.Заньковецької, відомі львівські співаки та музиканти. Ініціатор вистави — Благодійний фонд «Серце дитини». Художник-постановник Наталія Тарасенко, автор — Наталія Писаренко. Проект відбувся за підтримки та сприяння очільника Львівської обласної ради Олександра Ганущина. 

У планах Фонду «Серце дитини»  на 2017 рік проведення навчальних зустрічей-конференцій для батьків, в родинах яких є кардіохворі діти, реабілітація у відповідних кліматичних умовах хворих дітей з залученням  реабілітологів–остеопатів, психологів та інших спеціалістів, закінчення ремонту в кардіопалаті лікарні Охмадит, придбання трьох інфозуматів (контрольована електронікою, а тому проста для медперсоналу і безпечна для пацієнтів інфузійна помпа для інтенсивної терапії і анестезії).