Сучасні та якісні програми допоможуть модернізувати галузь культури Львівщини вже у 2016 році

10.12.2015
Сучасні та якісні програми допоможуть модернізувати галузь культури Львівщини вже у 2016 році

Вирішувати питання в галузі культури Львівщини потрібно напрацюванням та реалізацією сучасних і якісних програм. У цьому переконаний голова постійно комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації Львівської обласної ради Юрій Візняк, який взяв у засіданні Ради директорів львівських музеїв.

На цій зустрічі, яка відбулася 10 грудня в Музеї історії релігії, також були присутні керівництво департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації, управління культури та туризму Львівської міської ради, Національної академії наук України, а також керівники музеїв Львова державного та обласного підпорядкування.

На засіданні Ради директорів львівських музеїв закликав представників галузі культури до активної роботи в частині написання цікавих, сучасних та якісних програм, які би дали можливість залучити на розвиток культури кошти вже у 2016 році. «Ми сьогодні хочемо налагодити добрий діалог між представниками депутатського корпусу обласної ради, керівниками виконавчих органів влади від Львівської обласної державної адміністрації та міської ради, а також із керівниками закладів культури, які першочергово повинні дбати про потреби на утримання та розвиток цих закладів», – сказав Юрій Візняк.

За його словами, депутати обласної ради готові почути проблеми, які нині є в галузі культури Львова та області, зокрема, тих об’єктів, які є не лише в обласному, але й в державному підпорядкуванні. «Зокрема, вже відбулася розмова з директором Львівського національного університету імені Івана Франка, який закликав допомогти коштами на ремонт фасаду цього навчального закладу», – зауважив обласний обранець.

Заслухавши від директорів львівських музеїв інформацію про те, які на сьогодні є потреби в галузі освіти, Юрій Візняк закликав їх до написання програм, які можуть бути профінансовані вже у 2016 році.

Також Юрій Візьняк запропонував директорові департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Христині Береговській напрацювати спільно з представниками комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації Львівської обласної ради листа на керівництво телеканалу Львівської обласної ради «Львів-ТБ», в якому закликати його до створення інформаційного телепродукту про культурні об’єкти Львова та області. «В подальшому цікаві програми чи навіть промоційні фільми можемо пропонувати до ретрансляції на центральних телеканалах країни», – сказав він.