Бюджетна комісія ухвалила п’ять обласних програм, які винесуть на затвердження сесії Львівської облради

24.01.2017
Бюджетна комісія ухвалила п’ять обласних програм, які винесуть на затвердження сесії Львівської облради

Бюджетна комісія Львівської обласної ради підтримала проекти рішень про затвердження п’яти обласних програм.

Засідання відбулося сьогодні, 24 січня.

Зокрема, йдеться про затвердження змін до Регіональної програми з міжнародного і транскордонного співробітництва, європейської інтеграції на 2015-2018 роки», Комплексної програми надання медичної допомоги мешканцям Львівської області на 2017-2020 роки», програму сприяння матеріально-технічному забезпеченню окремих військових формувань, дислокованих на території Львівської області на 2017 рік», програму підвищення конкурентоспроможності Львівської області та програму «Спортивний майданчик» на 2017-2021 роки».

Щодо програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області  члени комісії запропонували додати захід з підтримки підприємницьких ініціатив учасників АТО. Йдеться про отримання кредитів для започаткування власної справи.

Також низка зауважень у депутатів була щодо проекту програми «Спортивний майданчик на 2017-2021 рр» . Управління фізичної культури та спорту має чітко прописати механізм реалізації програми, порядок формування переліку об’єктів з урахуванням критеріїв відбору та менеджменту програми.

Як повідомив голова бюджетної комісії Олег Домчак, ці програми будуть винесені на затвердження на найближчій сесії Львівської облради. За його словами, в обласних  програмах мають бути зазначені чіткі етапи та терміни їх реалізації, щоб вони виконувалися якісно і вчасно.

Також на засіданні бюджетної комісії підтримали проект рішення «Про затвердження Плану заходів з реалізації у 2016-2018 роках Стратегії розвитку Львівської області на період до 2020 року».