Стрийський парк у Львові можуть зробити центром культурного відпочинку громадян

10.12.2015
Стрийський парк у Львові можуть зробити центром культурного відпочинку громадян

На сьогодні територія Стрийського парку у місті Львові в доволі занедбаному стані. Тут потрібно вкласти чимало коштів, щоби окультурити це місце,  яке в найближчому майбутньому може стати улюбленим місцем у жителів Львова і туристів.

Про це сьогодні, 10 грудня, обговорили на засіданні Ради директорів львівських музеїв, участь у якому взяв голова постійної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації Львівської обласної ради Юрій Візняк.

Депутат зазначив, що сьогодні важливим є розгляд питання про можливість залучення коштів бюджетів області та міста Львова для реалізації відповідної програми з трансформації Стрийського парку в якісний центр культурного дозвілля та відпочинку жителів Львова та гостей міста.

Зокрема, Юрій Візняк запропонував директорові департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної ради Христині Береговській разом з депутатами обласної ради – членами постійної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації напрацювати звернення до міського голови Львова, щоби в подальшому розробити спільну програму з впорядкування Стрийського парку, зробивши його центром проведення культурного дозвілля та відпочинку.

«Обов’язково учасниками обговорення проекту повинні бути самі львів’яни. Для цього будемо пропонувати створити веб-сторінку, де в режимі онлайн кожен охочий зможе поставити своє запитання чи внести пропозицію стосовно реалізації такого проекту», – сказав голова постійної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації Львівської обласної ради.