Львівські лікарі презентували в Німеччині систему організації медичної допомоги в області

20.01.2017
Львівські лікарі презентували в Німеччині систему організації медичної допомоги в області

Напередодні, 16-17 січня, делегація від Львівщини у складі головних лікарів провідних медичних закладів, голови постійної комісії облради, керівництва департаменту охорони здоров’я ЛОДА та експертів побували з робочим візитом в Німеччині. 

Під час цього візиту відбулась низка зустрічей з керівниками компаній Holthaus Consulting і Bredehorst CMM Clinic Medical Management Gmbh. 

Також впродовж першого дня учасники делегації ознайомились з управлінням та організацією надання медичної допомоги в країні, підготовкою кадрів у клініці Ruppiner Kliniken. Українська делегація продемонструвала німецьким колегам презентацію про сучасну Україну, історію, культуру і традиції Львівщини, а також показала систему організації медичної допомоги на Львівщині.

Під час зустрічей основна увага була скерована на пошук можливостей з питань організації співпраці для напрацювання прогресивної економічної моделі управління охороною здоров'я на Львівщині, проведенні медико-економічного аудиту медичної допомоги області. 

Німецькі фахівці висловили зацікавленість у подальшій співпраці, реалізації спільних проектів у сфері менеджменту, економіки та охорони здоров'я. Зі слів директора компанії Кіма Крістіана Кьонігера, Німеччина, зокрема східна її частина, мала також проблеми в охороні здоров'я, які дуже подібні до теперішньої ситуації в Україні. Вони обрали шлях постійного неупередженого аналізу, моніторингу, впровадження економічно обґрунтованих рекомендацій, концентрації зусиль та можливостей, тому країна досягла значного успіху у сфері охорони здоров'я. 

Для продовження роботи над спільним проектом у сфері управління закладами охорони здоров'я наступна зустріч відбудеться вже у Львові за участі керівництва області.