Олександр Ганущин взяв участь у відкритті реконструйованого басейну в Дрогобичі

19.01.2017
Олександр Ганущин взяв участь у відкритті реконструйованого басейну в Дрогобичі

У четвер, 19 січня, в дитячо-юнацькій  спортивній школі ім.І.Боберського, що у місті Дрогобичі, відкрили реконструйований плавальний басейн.

Участь у відкритті взяли представники обласної та місцевої влади, мешканці та гості міста.

Чин освячення басейну здійснив Владика Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ Ярослав Приріз.

Виступив на відкритті  голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин. «Подібні об’єкти – це в першу чергу здоров’я наших дітей, це можливість відірвати їх від комп’ютерів та гаджетів, - зазначив Олександр Ганущиню - Я дуже тішуся, що вдалося втілити в життя такий важливий задум. Басейни, спортивні та тренажерні майданчики – це перші кроки для фізичної підготовки наших дітей та розвиток спорту на Львівщині». 

В свою чергу депутат обласної ради Андрій Ковч наголосив, що значним поштовхом для завершення реконструкції спортивної споруди стало те, що вдалося залучити кошти ДФРР та Державного бюджету. «Фактично за 4 місяці нам вдалося запустити басейн, де матимуть змогу займатися спортом як і місцеві дітки, так і з інших районів Львівщини», - зауважив Андрій Ковч. 

Опісля відбулися показові виступи вихованців відділення плавання ДЮСШ, візуалізація здобутків вихованців ДЮСШ ім. Івана Боберського та презентація процесу реставрації споруди. 

Слід додати, що басейн функціонував з 1979 року, а в 2008 році був закритий на ремонт. 

Довідка:

У 2016 році для завершення об’єкту було освоєно коштів  – всього 9900,931 тис. грн., в тому числі: ДФРР 1687,660 тис. грн.,субвенція Держбюджету становила 7805,0 тис. грн., кошти місцевого бюджету -  408,271 тис. грн.

Під час реконструкції басейну ДЮСШ встановили сучасне енергоощадне обладнання.