Львівська обласна рада підтримує ініціативу створення ЦНАПів у кожній об’єднаній громаді

14.12.2015
Львівська обласна рада підтримує ініціативу створення ЦНАПів у кожній об’єднаній громаді

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин закликає об'єднані територіальні громади Львівщини взяти участь у конкурсному відборі для створення Центрів надання адміністративних послуг.

Конкурсний відбір здійснюватиметься в рамках співпраці Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України і Проекту «Реформа управління на сході України», що виконується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH (діяльність якого здійснюється за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини).

«Процес децентралізації та адміністративно-територіальна реформа повинні позитивно вплинути на управлінську систему в країні, зокрема, діяльність органів влади повинна бути якісною, оперативною та відкритою. Створення Центрів надання адміністративних послуг у кожній об'єднаній громаді наблизить організацію влади в Україні до європейського зразка», - наголосив Олександр Ганущин.

Голова обласної ради зазначив, що сьогодні на Львівщині створено 15 об'єднаних громад. Він, зокрема, закликав їх очільників до спільної праці задля створення якісної системи надання послуг населенню.

Відтак, на конкурсних засадах буде відібрано 10 об'єднаних територіальних громад, які отримають технічну допомогу на створення Центрів надання адміністративних послуг (далі - ЦНАП), а саме:

ремонт приміщень для ЦНАПів;
матеріально-технічне забезпечення ЦНАПів;
програмне забезпечення для ЦНАПів;
консультації з питань впорядкування організаційних документів ЦНАПів;
навчання персоналу ЦНАПів.
Обсяг технічної допомоги буде визначено окремо в кожній об'єднаній територіальній громаді.
Об'єднані територіальні громади, які отримають технічну допомогу від проекту, можуть зробити власний внесок у грошовій чи іншій формі (наприклад, наданням обладнання, ремонт приміщення, благоустрій прилеглої території тощо). Власний внесок не є обов'язковою умовою участі в конкурсі, проте оцінюватиметься як додаткова перевага при відборі переможців.

Детальна інформація про умови конкурсу та форма заявки на участь за посиланням: http://www.minregion.gov.ua/news/minregion-zaproshue-obednani-gromadi-vzyati-uchast-u-konkursi-zi-stvorennya-centriv-nadannya-administrativnih-poslug-51845/