На комісії з екології обговорили питання розвитку лісового господарства Львівщини

18.01.2017
На комісії з екології обговорили питання розвитку лісового господарства Львівщини

У вівторок, 17 січня, під час засідання члени комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації підтримали допрацьовані зміни проекту "Програми розвитку лісового господарства Львівської області на 2017 – 2021 роки". 

Програма передбачає проведення заходів зі збереження біологічного різноманіття, утримання територій та об'єктів природно-заповідного фонду державного, регіонального та місцевого значення, підвищення рівня лісистості, ліквідації наслідків масового всихання ялинових та соснових насаджень, відтворення, охорони і раціонального використання мисливської фауни та інші. Всього на виконання зазначених заходів у межах Програми необхідно 3 674,8 млн. грн. 

Члени комісії також обговорили пріоритетні напрямки, які фінансуватимуться з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2017 році. Зокрема, йдеться про реалізацію заходів із розвитку та розширення територій природно-заповідного фонду, проведення заходів, спрямованих на запобігання знищенню чи пошкодженню природних комплексів територій та об’єктів природно-заповідного фонду,  здійснення заходів, пов’язаних із відтворенням та охороною природних ресурсів, будівництво, реконструкція чи ремонт споруд для очищення стічних вод, системи роздільної каналізації, каналізаційних мереж і споруд на них, проведення заходів щодо відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річок, а також заходів для боротьби з шкідливою дією вод; благоустрій водойм. проведення заходів із захисту від підтоплення і затоплення територій, сільськогосподарських угідь та ін. об’єктів, будівництво (реконструкція) гідротехнічних, берегоукріплювальних, протизсувних, протиобвальних споруд та інші.           

Окрім того, комісія погодила зміну меж парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення "Курортний парк" у м. Трускавець.