22 січня - День Соборності України. Програма

17.01.2017
22 січня - День Соборності України. Програма

У неділю, 22 січня, у Львові відбудуться заходи з нагоди відзначення Дня Соборності України. 

О 12:00 год. на Личаківському кладовищі розпочнуться урочисті заходи з вшанування пам’яті борців за незалежність та територіальну цілісність України на полі почесних поховань № 67. 

Відтак учасники заходу покладуть квіти до Меморіалу воїнам Української Галицької Армії на Личаківському кладовищі та запалять лампадки до могил Держсекретаря військових справ ЗУНР Д. Вітовського, коменданта Січових Стрільців М. Галущинського, керівника і засновника "ПЛАСТу" О. Тисовського, воїна УГА С. Левицького, а також могили учасника АТО В. Гурняка. 

Опісля на Личакові представники громадських організацій, студентська молодь та представники влади вшанують пам’ять Президента Національної Ради ЗУНР Є. Петрушевича, а також запалять лампадки до могил воїнів АТО на полі почесних поховань №76. Також відбудеться чин екуменічної панахиди за усіма, хто віддав своє життя в боротьбі за незалежність  України. 

О 14:00 год. на площі біля пам’ятника Тарасові Шевченку (просп. Свободи) відбудеться громадське віче та спільна молитва за Україну. 

Також о 14:00 год. учнівська та студентська молодь розпочне акцію "Міст єдності" на пішохідному мості над алеєю в парку "Погулянка" (неподалік середньої загальноосвітньої школи №82 на вул. Шафарика, 13). 

О 16:00 год. відбудеться урочиста академія у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької.