Олександр Ганущин вручив нагороди обласної ради учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

14.12.2015
Олександр Ганущин вручив нагороди обласної ради учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

Сьогодні, 14 грудня, у Львові відбулися заходи, приурочені до Дня вшанування  ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції, в яких взяв участь голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Зокрема,біля пам’ятного знаку «Героям і жертвам Чорнобиля» відбувся мітинг - реквієм. Учасники заходу спільною молитвою та хвилиною мовчання вшанували пам’ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС, а також поклали квіти до пам’ятного знаку.

Під час заходів, Олександр Ганущин вручив учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС 1-ої категорії нагороди Львівської обласної ради «Подяка обласної ради». Зокрема: голові Миколаївської районної громадської організації «Союз Чорнобиль України» Ярославові Мусі, голові Новороздільської міської громадської організації «Союз Чорнобиль України»  Іванові Харишину, голові Городоцької  районної громадської організації «Союз Чорнобиль України» Галині Ріттер, Юрієві Іванову, учаснику ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС 2-ої категорії, голові Золочівської районної громадської організації «Союз Чорнобиль України» Богданові Гуралю.

Також очільник обласної ради поспілкувався з головою Львівської обласної організації «Союз ЧорнобильУкраїни» Всеволодом Смеречинським, з яким обговорив питання стосовно відзначення у Львівській області на належному рівні 30-річчя від дня Чорнобильської трагедії.

«У наступному році ми хочемо зосередити більше уваги на якісній організації заходів, приурочених до 30-их роковин від дня катастрофи на Чорнобильській АЕС. Зокрема, ми вже домовилися із головою Львівської обласної організації «Союз ЧорнобильУкраїни» Всеволодом Смеречинським про напрацювання спільного плану дій на 2016 рік. Зокрема, про це ми додатково обговоримо під час нашої зустрічі вже цієї п’ятниці»,– зазначив Олександр Ганущин.