До Львова приїхали 540 дітей зі Сходу України

13.01.2017
До Львова приїхали 540 дітей зі Сходу України

Сьогодні, 13 січня,  в межах акції «Схід-Захід разом» до Львова прибув "Потяг дружби" зі школярами із Луганської та Донецької областей. 

Про це повідомила начальник управління  з питань праці та сімейної політики департаменту соціального захисту ЛОДА, депутат обласної ради Уляна Дорош.

За її словами, до Львова приїхали 540 школярів зі Східної України та учителів, які їх супроводжують. Тут для них підготували культурно-мистецьку програму, яка передбачає відвідування пам’ятних та історичних місць. Зокрема, для дітей проведуть оглядову екскурсію містом – вони відвідають Львівський історичний музей, Львівський музей історії релігії, Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького, Львівську національну галерею мистецтв імені Бориса Возницького, Музей етнографії та художнього промислу НАН України, Державний природознавчий музей НАН України. Також діти відвідають НУ «Львівська політехніка» та побувають на концерті у Львівській обласній філармонії. 

Зазначимо, що "Потяг дружби" з 11 до 15 січня мандрує Україною зі Сходу на Захід за маршрутом: Лисичанськ - Київ - Львів - Хирів. В кожному з пунктів для школярів готують програму, яка допоможе їм познайомитися з різдвяними традиціями і відпочити.