Завтра у Турківському районі стартує Кубок світу з лижних гонок та біатлону

11.01.2017
Завтра у Турківському районі стартує Кубок світу з лижних гонок та біатлону

З 12 до 20 січня на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України у с. Яворів Турківського району, вперше в історії України, відбудуться змагання світового рівня – Кубок світу Міжнародного паралімпійського комітету з лижних гонок та біатлону.

Міжнародний паралімпійський комітет надав право та санкціонував проведення кубку світу в Україні, адже зазначений Центр є одним з найкращих в Європі та світі за  міжнародними стандартами з реабілітації людей з інвалідністю та завдяки розвиненій спортивній інфраструктурі, а лідерські позиції та авторитет паралімпійського руху України в світі є беззаперечними.

Близько 220 учасників (серед них близько 120 спортсменів) з 19 країн світу (Україна, Великобританія, Бразилія, Італія, Японія, Франція, Хорватія, Китай, Німеччина, Білорусь, Корея, Нідерланди, Норвегія, Польща, Швеція, Швейцарія, Фінляндія, Австрія, Угорщина) братимуть участь у змаганнях високого рівня в Україні, що є надзвичайно високим показником для країни, що вперше проводить міжнародні змагання рівня Кубка світу з паралімпійських зимових видів спорту. 

 Змагання проводитимуться на трасах для лижних гонок та біатлону, починаючи з 13 та включно до 20 січня 2017 року.  Траси довжиною 5,5 км, перші в історії українського лижного спорту, які пройшли процедуру Міжнародної федерації лижного спорту FIS щодо гомологації та сертифікації.