У Дрогобичі виконали знану колядку "Нова радість стала" і встановили рекорд

10.01.2017
У Дрогобичі виконали знану колядку "Нова радість стала" і встановили рекорд

У неділю, 8 січня, у Дрогобичі на площі Ринок встановлено рекорд України з наймасовішого виконання коляди. «Нова радість стала» на центральній міській площі виконали одночасно 828 колядників.

Про це повідомили у прес-службі Дрогобицької міської ради.

«Відому, мабуть, кожному коляду “Нова радість стала” разом виконали 828 осіб. Цей факт зафіксували представники Книги рекордів України, видавши відповідний Сертифікат про “Рекорд за наймасовіше виконання різдвяної коляди”», – йдеться у повідомленні на сайті Дрогобицької міськради.

Виконували різдвяну пісню учасники Зразкового ансамблю «Чарівна сопілка» ПДЮТ, відомий дует «Ярослав-На», міські чиновники на чолі з мером Дрогобича Тарасом Кучмою та мешканці міста.

До слова, це вже третій Сертифікат Національного реєстру рекордів України для Дрогобича. Перший зареєстровано у 2012 р. за «Велику гаївку» із 5583 учасниками. Другий – у 2016 р. отримали акробати Дрогобицької ДЮСШ – жіноча пара Олександра Табачинська та Юлія Пилип’як, виконавши єдиними в світі ризикований складний координаційний елемент – сальто з рук в руки в прямому положенні з обертом на 720 градусів.