У Львові відбудеться благодійна вистава-казка заради дітей із хворобами серця

03.01.2017
У Львові відбудеться благодійна вистава-казка заради дітей із хворобами серця

23 січня в Національному академічному українському драматичному театрі ім. М.Заньковецької за участі відомих акторів, естрадних зірок та маленьких артистів покажуть музичну виставу «Казка про Серце». Захід відбуватиметься за підтримки голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина. 

Як зазначають організатори, головна особливість цієї вистави те, що в ній уперше візьмуть участь юні таланти, зокрема і діти із захворюваннями серця. Саме заради вирішення їхніх потреб і було задумано проект. 

До проекту залучені актори драматичного театру ім. М.Заньковецької Мар`яна Фехтель та Олесь Федорченко, а також відомі артисти - ролі у виставі виконуватимуть Андріана, Славця, учасники гурту «Роги». Ініціатор вистави – Благодійний фонд «Серце дитини». 

В основі казки – мотиви відомих казок народів світу. «Розповімо про те, що в нашому житті є місце для дива. І що любов, добро і співчуття – саме ті чарівники, які запалюють надію, допомагаючи знайти вихід із найважчих ситуацій, – розповідає про проект голова правління Фонду «Серце дитини» Тетяна Ящун. – Ніхто не має залишатися наодинці зі своєю бідою. Саме віра в це допомагає дітям із вадами серця боротися з недугою, жити і розвиватися спільно з ровесниками, тішачи батьків». 

Кошти з продажу квитків на виставу підуть на створення Інтернет-сайту, з допомогою якого відбуватиметься координація допомоги дітям із серцевими захворюваннями. 

Довідка. 

Благодійний фонд «Серце дитини» заснували 2015 року батьки кардіохворих дітей. Фонд є партнером польського фонду «Serce Dziecka», який надає допомогу кардіохворим діткам у Польщі впродовж 10 років. 

Фонд поширює матеріали про методи лікування захворювань серця у дітей, інформує про медичні заклади України та інших держав, де можна отримати діагностику та лікування. Координує дії з організації скерування дітей на діагностику та лікування. Надає допомогу у післяопераційній реабілітації, забезпечуючи апаратами для домашнього медичного контролю стану хворих. А також психологічну допомогу родинам, проводячи спеціалізовані заняття з фахівцями, організовуючи спілкування та спільний відпочинок дітей з вадами серця. 

У 2016 році Благодійний фонд «Серце дитини» уже реалізував низку благодійних заходів. Спільно з громадською організацією «Вогонь сердець» у Львівському національному академічному театрі опери і балету ім. Соломії Крушельницької відбувся благодійний концерт. Фондом також було проведено доброчинний аукціон, Свято Меланки спільно з Лікарським товариством та благодійна виставка художниці Роксолани Йолич.

Отримані кошти від проведення цих заходів (загалом 184 тис. грн.) було скеровано на купівлю кардіомонітора для лікарні ОХМАТДИТ, на ремонт та облаштування в цій лікарні кімнати медичного огляду дітей, кімнати дитячого дозвілля та кухні для дітей, які перебувають на стаціонарному лікуванні. 

У планах Фонду на 2017 рік проведення навчальних зустрічей-конференцій для батьків, в родинах яких є кардіохворі діти, реабілітація у відповідних кліматичних умовах хворих дітей з залученням  реабілітологів–остеопатів, психологів та інших спеціалістів, закінчення ремонту в кардіопалаті лікарні Охматдит, придбання трьох інфозуматів (контрольована електронікою, а тому проста для медперсоналу і безпечна для пацієнтів інфузійна помпа для інтенсивної терапії і анестезії).

Контактний телефон Фонду: (067) 672-53-62