У Львові відзначили переможців Обласної премії в галузі культури

23.12.2016
У Львові відзначили переможців Обласної премії в галузі культури

У п’ятницю, 23 грудня, у Палаці Потоцьких нагородили переможців Обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури у 2016 році. 

Привітали та нагородили дипломами та грошовими преміями найкращих митців заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк та заступник голови-керівник апарату Львівської облдержадміністрації Маріанна Вільшинська. 

«Є загальновідомий факт – одна копійка, вкладена в культуру, приносить гривню, вкладену в економіку. Це істина, - наголосив під час вітального слова Володимир Гірняк. – Львівська обласна рада тісно співпрацює з ЛОДА, з іншими структурами з тим, аби увага до галузі культури, до її забезпечення зростала. Ще раз вітаю переможців! Бажаю і надалі перемагати, а членам журі – далі оцінювати найдостойніших».

Переможців вже традиційно визначило журі із відомих митців, науковців та керівників обласних організацій, творчих спілок, у 13-ти номінаціях. Зокрема, у таких як мистецтвознавство і культурологія; музейна справа; збереження культурної спадщини; поезія; проза; літературознавство, сучасна літературна критика та переклади; журналістика та публіцистика; музичне мистецтво; образотворче мистецтво; декоративно-ужиткове мистецтво; народна творчість; дизайн; архітектура.

Зі списком нагороджених у відповідних номінаціях можна ознайомитись тут.