Бюджетна комісія одноголосно підтримала проект обласного бюджету на 2017 рік

20.12.2016
Бюджетна комісія одноголосно підтримала проект обласного бюджету на 2017 рік

Профільна комісія Львівської обласної ради схвалила проект обласного бюджету на 2017 рік.  Відповідне рішення було прийнято на засіданні у вівторок, 20 грудня.

Як розповів директор департаменту фінансів ЛОДА Олег Демків, на 2017 рік доходи обласного бюджету визначено у сумі майже 11,9 млрд грн, у тому числі доходи загального фонду бюджету –  близько 11, 4 млрд грн, доходи  спеціального фонду бюджету – 0,5 млрд грн.

Відтак видатки загального фонду бюджету становитимуть 11,3 млрд грн, видатки спеціального фонду бюджету – 0,6 млрд грн.

За його словами, пропонується на 2017 рік затвердити резервний фонд обласного бюджету в сумі 30 000 тис. гривень.

Також передбачається в складі видатків обласного бюджету кошти на реалізацію обласних (регіональних) програм у сумі 721 036,5 тис. грн. Всього в  області планують  реалізовувати  більше 40 програм.

Як повідомив голова бюджетної комісії Олег Домчак, на засіданні депутати врахували низку  пропозицій від профільних комісій облради.

Зокрема, підтримано пропозиції голови комісії з питань екології, природних ресурсів Андрія Білоуса скерувати з обласного бюджету  2,5 млн грн для реалізації Програми «Розвитку лісового господарства у Львівській області на 2017-21 рр» йдеться, зокрема, про заходи з лісовідновлення.

Також проголосували за додаткове фінансування Програми «Питна вода» у сумі 3 млн грн.

Окрім цього, було підтримано пропозицію постійної медичної комісії збільшити видатки на  Програми в галузі охорони здоров’я на 7 млн. грн. Позаяк, – це стосується лікування дітей, з хронічними захворюваннями та  акушерства, а також  придбання додаткових карет швидкої допомоги.

Підтримали і пропозицію  надати бійцям АТО, які стали інвалідами І, ІІ, ІІІ групи адресні допомоги у сумі 50 тис грн., 10 тис грн. та 8 тис грн. відповідно для лікування та реабілітації  на загальну суму 2,2 млн грн.

Врахували і пропозицію комісії з питань освіти і науки, скерувати перехідні залишки у межах 4 млн. грн. для матеріально-технічного забезпечення, інтернетизацію та облаштування внутрішніх вбиралень у школах населених пунктів Львівщини.

Нагадаємо, проект обласного бюджету заслухали і схвалили профільні комісії обласної ради, також його обговорили на громадських слуханнях.