Медична комісія облради заслухала проект обласного бюджету на 2017 рік

15.12.2016
Медична комісія облради заслухала проект обласного бюджету на 2017 рік

Комісія з  питань охорони здоров'я, материнства, соціального захисту,  молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради заслухала проект обласного бюджету на 2017 рік.

Про це повідомив голова відповідної постійної комісії Михайло Гичка. 

Зокрема, у сфері медицини на наступний рік члени комісії підтримали комплексну програму надання медичної допомоги мешканцям Львівщини, програму боротьби з онкологічними захворюваннями в області та обласну програму забезпечення дітей-інвалідів і дітей з інтоксикаціями медпрепаратами та дезіноксикаційною терапією. Також проголосували за забезпечення, при лікуванні дорослих та дітей, препаратом інсуліну на 2017 рік.

У сфері соціального захисту також схвалили пропозиції обласних комплексних програм, проекти програми «Молодь Львівщини» та регіональної програми забезпечення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Підтримали і пропозицію проекту програми соціального супроводу дітей, хворих на СНІД, в області. Проголосували за проект рішення обласної цільової програми «Спортивний майданчик» на 2017 рік.


Окрім цього комісія підтримала рішення щодо надання адресної допомоги родинам бійців, загиблих в зоні АТО.