Постійна комісія з питань культури заслухала проект обласного бюджету на 2017 рік

14.12.2016
Постійна комісія з питань культури заслухала проект обласного бюджету на 2017 рік

Сьогодні, 14 грудня, відбулося засідання постійної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації. 

Під час засідання члени постійної комісії заслухали та схвалили проект обласного бюджету та проекти профільних обласних програм на 2017 рік. 

Зазначимо, що проекти обласних програм презентували керівники профільних департаментів ЛОДА. Комісія погодила видатки на їх фінансування, передбачені в обласному бюджету. 

Слід зазначити, що у проекті обласного бюджету на 2017 рік на галузь культури передбачено близько 160 млн. грн, що є більше, ніж у попередньому році. 

Окрім цього, під час засідання йшлося про прийняття Програми розбудови та модернізації інформаційної мережі телебачення і радіомовлення, впровадження цифрового телерадіомовлення у Львівській області на 2017 – 2019 роки. Позаяк,  відомо, що у  зв’язку із переходом України на цифрове мовлення, Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення з 1 січня 2007 року припинила видачу ліцензій на аналогове мовлення. Перехід на цифрове мовлення в Україні буде завершено у 2017 році. Таким чином, створена за останні роки обласна телевізійна мережа через відсутність ліцензій залишилась незадіяною. 

Комісія запланувала провести у середу, 21 грудня, в обласній раді нараду з цього питання за участі розробників програми,  профільних керівників і комісій обласної ради та департаментів облдержадміністрації та інших фахівців в галузі телерадіомовлення.