У рамках проекту „Мій тато захищає Україну!” діти учасників АТО і Героїв Небесної Сотні побували на цирковій виставі

18.12.2015
У рамках проекту „Мій тато захищає Україну!” діти учасників АТО і Героїв Небесної Сотні побували на цирковій виставі

Напередодні Свята Миколая, 18 грудня, понад півтори тисячі дітей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні отримали подарунок – запрошення на перегляд вистави у Львівському державному цирку.

Таке свято для дітей організували в рамках соціального мегапроекту «Мій тато захищає Україну!», який реалізовує Львівська обласна рада за підтримки Львівської обласної державної адміністрації та меценатів, партнерів проекту.

На святкове дійство завітав голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, який привітав дітей, їхніх батьків та педагогів від імені Львівської обласної ради і побажав, аби сьогоднішнє свято вдалося, а подарунки від Миколая запам’яталися на весь рік.

Подивитися на циркову виставу до Львова приїхали діти з районів області. Для декого з них це перший похід до цирку, а для більшості – нагода забути про сумне, розвіятися. Діти розповідають про те, як вони сумують за своїми татками, які вже протягом багатьох місяців там далеко, на сході, захищають Україну. 

Далі на дітей чекало захоплююче циркове дійство, під час якого малих глядачів розважали гімнасти, еквілібристи, акробати, жонглери, клоуни та дресировані тварини – верблюди, кавказькі вівчарки.

Малеча поверталася додому, переповнена позитивними емоціями та враженнями.

Відзначимо, що цей захід став фінальним цього року у рамках проекту „Мій тато захищає Україну!” До його організації активно долучилися партнери проекту, які надали подарунки: Благодійний фонд „Допомога жертвам війни в Україні” (Республіка Польща);  Громадська організація „Асоціація сприяння євроатлантичній інтеграції України „Наш вибір”, громадська організація СК „Інтер Коста дел Соль” (Іспанія, Малага), Львівський державний цирк, „Світоч”.

Організатори зазначають, що наступного року на дітей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні чекає чимало цікавих акцій та сюрпризів.