22 грудня Львівська обласна рада розгляне бюджет

13.12.2016
22 грудня Львівська обласна рада розгляне бюджет

У четвер, 22 грудня, відбудеться V позачергова сесія Львівської обласної ради. На ній депутатський корпус розглядатиме обласний бюджет на 2017 рік.

Таке рішення прийняли сьогодні, 13 грудня, під час засідання президії.

Як зазначив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, зараз в обласній раді проходять  засідання профільних комісій з обговорення проекту обласного бюджету. «Затверджено графік заслуховувань  головного кошторису області, - повідомив Олександр Ганущин. – Опісля цього, відбудуться його громадські обговорення і відтак затвердження на сесії обласної ради».

Додамо, громадські слухання відбудуться у вівторок, 20 грудня.

Окрім того, депутати затвердили дату скликання VI чергової сесії обласної ради. Вона відбудеться 27 грудня. На ній розглянуть більше 40 питань.  З січня, рада розпочне роботу над обласними програмами.

Також під час президії було затверджено склад журі з присудження обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури. 

 

Довідка:

З графіком слухань профільними комісіями проекту обласного бюджету ви можете ознайомитись за посиланням: http://www.oblrada.lviv.ua/news.php?news/1312/group/16