До Дня Миколая у Львові відбудеться соціальний проект - "Йдемо з добром - у світ разом"

13.12.2016
До Дня Миколая у Львові відбудеться соціальний проект - "Йдемо з добром - у світ разом"

У четвер, 15 грудня,  напередодні Дня Святого Миколая з нагоди відкриття нового центру корекційної педагогіки та інклюзивної освіти відбудеться соціальний проект «Йдемо з добром – у світ разом».

 

Впродовж дня дітей очікують цікаві сюрпризи та подарунками, а батьків - кваліфіковані консультації. У Центрі можна буде познайомитись з  його маленькими вихованцями та їх досягненнями, педагогами, коректологами та реабілітологами. Також відбудеться «Круглий стіл – бесіда: «Корекційна педагогіка у спектрі практичних завдань».

 

Окрім того, усі охочі зможуть насолодитися мистецькими виступами юних зірочок, учнів «Школи театрального мистецтва «У Світ Разом» та творчими виступами відомих акторів та співаків, які дружать із центром та підтримують будь-які спільні соціальні ініціативи.

 

Місце проведення: м. Львів, вул. Богдана Хмельницького, 117а.  Початок 17.00.

 

Довідка:

Уже декілька років поспіль у місті Львові плідно працює Гуманітарний Центр Розвитку «У Світ Разом», який був заснований з ініціативи львівської співачки, громадського діяча - Мехедової Дани Анатоліївни (співачка Дана М.). Маючи спеціалізовану педагогічно-корекційну освіту втілила свою ідею у життя.

Цей гуманітарний центр – є унікальним свого роду об’єднанням, який пропагує просвітницьку, навчальну, корекційно-розвиткову, культурологічну місію. Своєю роботою педагоги хочуть донести, що «Особливі діти» - це діти з майбутнім, які при правильному корекційному, реабілітаційному та освітньому супроводі – можуть в повному обсязі, відчувати себе повноцінними у соціумі, поряд з іншими здоровими дітьми.