Юрій Візьняк: Співпраця на рівні Львівської обласної та міської рад сприятиме тому, що якомога більше об’єктів культури отримають необхідне фінансування

21.12.2015
Юрій Візьняк: Співпраця на рівні Львівської обласної та міської рад сприятиме тому, що якомога більше об’єктів культури отримають необхідне фінансування

У Львові є низка об’єктів, які потребують фінансування на відновлення чи реконструкцію. Одначе, подекуди сума коштів, необхідних на ці роботи, є чималою. Відтак, одним із можливих способів залучити необхідний фінансовий ресурс є співфінансування з різних бюджетів.

Зокрема, під час засідання комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації Львівської обласної ради було розглянуто питання про закладення на 2016 рік коштів на фінансування ремонтних робіт, які потрібно провести на об’єктах Львівського національного університету імені Івана Франка. 

Голова комісії Юрій Візьняк зазначив, що Львівська обласна та Львівська міська рада можуть розглянути можливість, щоби передбачити та закласти кошти, необхідні під конкретні роботи на конкретних об’єктах.

До таких об’єктів, які потребують ремонтних робіт чи робіт з реконструкції відносяться деякі навчальні корпуси Франкового вишу. Серед них, зокрема, будівля головного корпусу університету зі сторони вулиці Костюшка, а також будівля на вулиці Галицькій, 10 та низка інших.

Вже до наступного засідання комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації Львівської обласної ради, яке заплановане на наступний тиждень, у Львівському національному університеті імені Івана Франка мають підготувати весь необхідний пакет документів стосовно тих об’єктів, які потребують ремонту, а також – обґрунтування стосовно того, які роботи вже були виконані, а які ще потрібно провести.