«Львівська політехніка» відсвяткувала 200-річчя

08.12.2016
«Львівська політехніка» відсвяткувала 200-річчя

Напередодні у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької відбулась урочиста академія з нагоди відзначення 200-ліття Національного університету "Львівська політехніка".

Участь у ній взяли представники Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів, обласної влади,  духовенства, дипломатичних установ іноземних держав, керівники європейських навчальних закладів та інші.

«Дякую кожному викладачеві, який працював, працює, працюватиме в університеті "Львівська політехніка". Дякую кожному студенту, який навчається у цьому закладі. Дякую, усім вихованцям цього навчального закладу, які зараз застосовують отримані знання на благо нашої держави. 200 років університету – це велика дата, позаду багато напрацювань, перемог, наукових досягнень. Львівська обласна рада щиро вітає  кожного працівника, студента з ювілеєм. Бажаємо ніколи не упускати рук і завжди рухатися вперед!», – зазначив у вітальному слові голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Опісля привітальних слів та нагород відбувся святковий концерт. Глядачі зокрема послухали "Оду Львівській політехніці", "Увертюру до опери "Тарас Бульба", композиції "Горнусь до тебе, Україно", "Не спи моя рідна земля", "Оберіг" тощо.