Цьогоріч від приватизації до фонду розвитку обласного бюджету надійшло більше 10 млн грн

06.12.2016
Цьогоріч від приватизації до фонду розвитку обласного бюджету надійшло більше 10 млн грн

У вівторок, 6 грудня, у Львівській обласній раді відбувся круглий стіл за участі заступника голови облради Володимира Гірняка, депутатів, управління майном спільної власності та представників громадськості щодо питання приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад Львівської області у 2016 році та перспектив на наступний рік. 

Я розповів начальник управління майном спільної власності облради Микола Бандра, всього протягом 2016 року укладено 12 договорів купівлі-продажу об’єктів приватизації, з них способом аукціону – 9 договорів, способом викупу – 3 договори. «Станом на зараз до фонду розвитку обласного бюджету надійшли кошти в сумі 10 млн. 365,9 тис. грн.  Порівняно з 2015 роком за аналогічний період цього року надходження коштів від приватизації становить 97,0 %», - зазначив Микола Бандра. 

В свою чергу заступник голови обласної ради Володимир Гірняк наголосив, що процес приватизації в області має бути максимально прозорим та публічним. «Ми готові зустрічатися і обговорювати перспективи приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад Львівщини, і за круглими столами, і в медіа, і в сесійному залі, - зауважив Володимир Гірняк. – Впродовж двох місяців, приблизно в лютому, ми маємо на розгляд депутатів винести ухвалу про приватизацію на 2017 рік, аби виконати бюджет розвитку».