У 2015 році на Львівщині було передбачено реалізацію 57 природоохоронних заходів на загальну суму 13,4 млн грн

24.12.2015
У 2015 році на Львівщині було передбачено реалізацію 57 природоохоронних заходів на загальну суму 13,4 млн грн

У 2015 році у Львівській області реалізовується 5 природоохоронних програм, виконавцем яких визначено департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації, та 4 програми екологічного спрямування, виконавцем яких визначено інші установи чи структурні підрозділи облдержадміністрації і які співфінансуються з обласного фонду охорон навколишнього природного середовища.

Про виконання обласних цільових програм і заходів департамент екології Львівської обласної державної адміністрації звітував перед комісією з питань екології, природних ресурсів та рекреації у понеділок, 21 грудня.

Загалом у переліку першочергових природоохоронних заходів на 2015 рік було визначено 57 заходів на загальну суму 13,4 млн грн.

Упродовж року департамент здійснював заходи для збереження та збалансованого розвитку територій регіональних ландшафтних парків «Надсянський», «Равське Розточчя» та «Верхньодністровські Бескиди», стабілізацію екологічної рівноваги внаслідок діяльності гірничо-хімічних підприємств, відновлення популяції зубрів на території області, розвитку заповідної справи, проведення моніторингу щодо загазованості і забруднення води, повітря, ґрунту в м. Борислав, а також моніторинг на гірничо-хімічних підприємствах для визначення шляхів та методів рекреаційного та господарського використання територій.