Привітання Львівської обласної ради з нагоди 25-ї річниці Збройних Сил України

06.12.2016
Привітання Львівської обласної ради з нагоди 25-ї річниці Збройних Сил України

Сьогодні, 6 грудня, Україна відзначає 25-ту річницю становлення власних Збройних Сил. Цього дня у 1991 році Верховна Рада ухвалила закон "Про Збройні Сили України". А за два роки депутати постановили вважати цей день святом вітчизняного війська.

За останні роки після початку війни на Сході боєздатність та чисельність армії істотно зросла. Лише цього року контракт підписали майже 65 тисяч військовослужбовців, з них – понад 7 тисяч офіцерів. У складі ЗСУ з'явився й новий рід військ - сили спеціальних операцій.

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин разом з депутатським корпусом щиро вітають військовослужбовців із професійним днем.

«Від щирого серця вітаю з 25-ю річницею створення Збройних Сил України! Це свято сильних, мужніх та сміливих людей, готових завжди бути  надійною опорою для своєї країни, рідних і близьких. Свято кожного, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини, оберігає мир та спокій народу.

У такий нелегкий для нашої країни час створюється сучасне національне військо, яке міцне не лише зброєю, а й сильним патріотичним духом. Вірю, що скоро Українська армія стане національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України. Стійкості Вам, дорогі воїни, непохитної віри, міцного здоров’я і мирного неба. Усіх гараздів Вам та Вашим родинам!», – голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.