До 25-річчя ЗСУ волонтери і десантники проведуть змагання з пауерліфтингу

06.12.2016
До 25-річчя ЗСУ волонтери і десантники проведуть змагання з пауерліфтингу

У вівторок, 6 грудня, з нагоди святкування 25-річчя Збройних Сил України «Народна Самооборона» Львівщини і ГО «Союз Ветеранів Десанту» проведуть змагання з пауерліфтингу.

 

Змагатимуться у силі учасники бойових дій, ветерани АТО, волонтери та цивільні.

 

За словами організаторів,  проведення змагання – це можливість активно відзначити 25-річчя ЗСУ, а ще додатковий привід популяризувати здоровий спосіб життя серед молоді, сприяти фізичній та психологічній реабілітації ветеранів АТО.

 

Змагання відбудуться у приміщенні першого соціального спортзалу «Купол» (приміщення школи №100, вул. Величковського, 58), який було відкрито у липні спільними зусиллями десантників і «Народної Самооборони» Львівщини для популяризації спорту серед молоді, а також для проведення фізичної і психологічної реабілітації бійців АТО.

 

«Свого часу я долучився до відкриття цієї зали, адже мета, яку сповідує цей проект, має бути серед пріоритетних як у місті, так і області. Тож і надалі максимально підтримуватиму такі ініціативи, сприятиму проведенню заходів, скерованих на просування здорового способу життя», – говорить голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.  

 

Початок змагань о 18:30. Вхід – вільний.