Управління майном спільної власності Львівської обласної ради оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу Львівської обласної ради «Самбірський коледж культури і мистецтв».

05.12.2016
Управління майном спільної власності Львівської обласної ради оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу Львівської обласної ради «Самбірський коледж культури і мистецтв».

Вимоги до претендентів:

громадянство України, досконале володіння державною мовою, повна вища освіта, стаж педагогічної роботи на посадах педагогічних (науково-педагогічних) працівників у вищих навчальних закладах відповідного профілю не менше як 10-ть років.

Для участі в конкурсі необхідно подати:

-     заяву про участь у конкурсі на ім’я засновника, в якій зазначається про застосування або незастосування до претендента обмежень, встановлених частиною другою статті 42 Закону України «Про вищу освіту»;

-     копію паспорта, засвідчену претендентом;

-     копії документів про вищу освіту, науковий ступінь та вчене звання;

-     декларацію про доходи за 2015 рік відповідно до Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»;

-     копію трудової книжки;

-     особовий листок з обліку кадрів з фотографією розміром 3х4 сантиметри;

-     автобіографію;

-     довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.09.2000 № 1465;

-     довідку про наявність або відсутність судимості;

-     витяг з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення;

-     власну програму діяльності та розвитку навчального закладу;

-     письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Копії документів, які подаються претендентом (крім копії паспорта), можуть бути засвідчені за місцем роботи претендента, засновником або нотаріально.

Документи подавати упродовж 2-хмісяців з дня опублікування оголошення (до 6 лютого 2017 року включно) в управління майном спільної власності Львівської обласної ради за адресою: м. Львів, вул. В.Винниченка,14, ІІІ поверх, каб.№1.

Дата проведення виборів – 14.02.2017.

Телефони для довідок: 2999860, 2999861.

Електронна пошта: umsv.lor@gmail.com