Питання охорони здоров’я та соцзахисту розглянула профільна комісія

01.12.2016
Питання охорони здоров’я та соцзахисту розглянула профільна комісія

Звернення ЛОВ ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» щодо внесення соціальної складової до Комплексної програми надання медичної допомоги мешканцям Львівщини обговорили на засіданні комісії з питань охорони здоров’я, соцзахисту та спорту.

Окрім того, підтримали пропозицію про виділення організації додаткових коштів на наступний рік у зв’язку із розширенням напрямків роботи. Адже ця організація чи не єдина в області, яка займається соціальним супроводом населення.

Члени комісії проголосували за передачу з балансу Львівської обласної клінічної лікарні апарату «штучна нирка» Військово-медичному клінічному центру західного регіону.

Також схвалили пропозицію Українського товариства сліпих щодо створення програми для безкоштовного забезпечення інвалідів по зору реабілітаційними засобами з мовним супроводом та очними протезами.

Окрім того, погодили пропозицію облдержадміністрації про перескерування залишкових коштів з чотирьох районів області, котрі були виділені для компенсації пільгового проїзду в громадському транспорті, в інші 16 районів.

Стосовно питань спорту та фізичної культури, то комісія підтримала звернення ЛОО ФСТ «Динамо» про передбачення фінансування з обласного бюджету на наступний рік для реконструкції львівського комплексу відкритого басейну «Динамо», що по вул.Стуса. Також вирішили перескерувати кошти, передбачені для створення спортивного майданчика у селі Солонське Дрогобицького району, на облаштування майданчика у селі Мотричі.