У Львові урочисто відкрилась конференція, присвячена 25-річчю визнання Республікою Польща незалежності України

02.12.2016
У Львові урочисто відкрилась конференція, присвячена 25-річчю визнання Республікою Польща незалежності України

У п'ятницю, 2 грудня, у Львівському національному університеті імені Івана Франка розпочалася міжнародна конференція "Стратегічне партнерство в час кризи". 

Присвячена вона 25-річчю визнання Республікою Польща суверенності та незалежності України. 

Участь у конференції взяли 5-ий Президент Республіки Польща (2010-2015 рр.) Броніслав Коморовський, голови Львівської обласної ради та облдержадміністрації, Почесні консули та професори.

«Броніслав Коморовський є не просто Президентом Польщі, - зазначив під час вітального слова голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин. – Це людина, яка підтримувала завжди Україну і особливо в найскладніші для неї часи. Адже між українцями та поляками є значно більше спільного, ніж між будь-якими іншими слов’янськими народами. Броніслав Коморовський як ніхто розуміє істотні особливості на сьогодні ведення гібридної війни і ступеню  загрози, яка виходить з боку Росії».

Довідка:

Під час міжнародної конференції учасники обговорять зокрема, такі питання як "Польща – європейський адвокат України: зміна контексту чи перегорнута сторінка" та "Системна трансформація: польський досвід vs українські реалії".