Львівська облрада завершила навчальні семінари з підготовки мікропроектів на 2017 рік

30.11.2016
Львівська облрада завершила навчальні семінари з підготовки мікропроектів на 2017 рік

Сьогодні, 30 листопада, завершилися навчальні семінари щодо участі у конкурсі мікропроектів місцевого розвитку на 2017 рік. Останніми послухати умови конкурсу прийшли представники міста Львова, Брюхович, Винник і Рудно.


Всього впродовж 9 - 30 листопада відбулося 12 кущових семінарів у районах області та місті Львові.


Як зазначив начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв'язків Іван Собко, мікропроекти – це добрий інструмент для розвитку місцевої інфраструктури в галузі освіти і медицини, благоустрою територій, встановленню вуличного освітлення тощо.


«Завдяки конкурсу мікропроектів громади мають можливість реалізовувати власні ініціативи та робити життя кращим у своєму населеному пункті, - зауважив Іван Собко. – А навчальні семінари допомагають правильно підготуватися до самого конкурсу, зрозуміти як саме написати проект і основне визначити, які необхідно фінансові внески, аби отримати перемогу в конкурсі».


Нагадаємо, відтепер граничну вартість мікропроекту збільшено до 400 тис. грн, а максимальна субвенція з обласного бюджету становитиме 200 тис. грн. Також затверджено перелік пріоритетів,за якими громади можуть подавати свої проекти. Мікропроект повинен відповідати одному із 6 пріоритетів: освітня галузь, ДНЗ, заклади охорони здоров’я, народні доми, вуличне освітлення та інше (проекти, що не дублюються діючими обласними програмами).


Отож, з 1 до 30 грудня можна зареєструвати проект та подати скан-копії необхідних документі за посиланням http://registration.oblrada.lviv.ua/.