На комп’ютеризацію шкіл Львівщини з обласного бюджету 2015 року виділено 2 млн 22, 5 тис. грн

24.12.2015
На комп’ютеризацію шкіл Львівщини з обласного бюджету 2015 року виділено 2 млн 22, 5 тис. грн

Відповідно до Програми розвитку освіти Львівщини на 2013–2016 роки,  на модернізацію комп’ютерної бази навчальних закладів з обласного бюджету цьогоріч використано 2 млн 22, 5 тис. грн.

Про це повідомив на слуханнях у постійній комісії з питань освіти та науки Львівської обласної ради заступник директора департаменту освіти та науки Львівської обласної державної адміністрації Орест Тур.

За ці кошти, які були скеровані у вигляді субвенції з обласного бюджету міським і районним бюджетам, придбано 253 комп’ютери для загальноосвітніх шкіл області.

У наступному році теж продовжуватиметься комп’ютеризація шкіл Львівщини. На цей напрямок департамент пропонуватиме депутатам виділити з обласного бюджету 2, 5 млн грн, за які планують закупити 310 комп’ютерів.

Під час слухань депутати доручили департаменту освіти та науки Львівської обласної державної адміністрації для вирішення проблем галузі, окрім бюджетних коштів, залучати інші джерела фінансування, зокрема, подавати документи для участі у проектах міжнародної технічної допомоги тощо.