На Львівщині визнали перших бійців-добровольців АТО

25.11.2016
На Львівщині визнали перших бійців-добровольців АТО

Перші 9 бійців-добровольців мешканців Львівської області отримали визнання на регіональному рівні. Таке рішення у п’ятницю, 25 листопада, ухвалила під час засідання відповідна комісія.

Всього на засіданні члени комісії розглянули 21 заяву, з яких позитивне рішення отримали 9. Решта - скеровано на доопрацювання через відсутність деяких документів з необхідного переліку.

Як зазначила перший заступник голови Львівської обласної ради Парасковія Дворянин, зроблено перший крок до справедливого визнання бійців добровольчих батальйонів. «Комісія дуже уважно вивчила усі документи, які подали заявники, - зазначила Парасковія Дворянин. – Тепер бійці-добровольці зможуть отримати посвідчення та одноразову матеріальну допомогу з обласного бюджету в розмірі 3 тисячі гривень».

Нагадаємо, у Львівській обласній раді розпочала роботу комісія з визнання бійців-добровольців АТО. Йдеться про  мешканців Львівської області, які перебували або перебувають у складі добровольчих формувань, що були утворені або самоорганізувались для захисту незалежності, суверенітету, територіальної цілісності України, але в подальшому не ввійшли до складу Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної гвардії України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань і правоохоронних органів, бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності й державного суверенітету на сході України. 

Більше інформації про роботу комісії та перелік документів, які слід подавати бійцям-добровольцям, за посиланням: http://www.oblrada.lviv.ua/news.php?news/1205/group/20