Львівщина та Підкарпатське воєводство співпрацюватимуть щодо реалізації спільних транскордонних проектів

24.11.2016
Львівщина та Підкарпатське воєводство співпрацюватимуть щодо реалізації спільних транскордонних проектів

У четвер, 24 листопада,  у Львівській обласній раді підписали Декларацію намірів співпраці між Службою автомобільних доріг у Львівській області та Воєводським Управлінням доріг Підкарпатського воєводства.

Сторони задекларували готовність до співпраці щодо реалізації спільних транскордонних проектів та ініціатив, зокрема йдеться про створення безпекового середовища в межах транскордонних транспортних  коридорів, покращення та розбудова дорожньої інфраструктури, в тому числі на ділянці Синява – Олєшице - державний кордон на відтинку Любачів – Башня Гурна та Башня Гурна – Горинець Здруй.

«Питання прикордонної інфраструктури є як ніколи актуальним, - наголосив Олександр Ганущин. - Потік транспорту за останній час значно збільшився, а зважаючи на те, що Україна очікує на отримання безвізового режиму, тому наші пункти пропуску отримають ще більше навантаження».

Декларацію було підписано в межах виїзного спільного засідання Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та Комісії інфраструктури Сейму Республіки Польща.