Завтра у Львові обговорюватимуть питання європейської та євроатлантичної інтеграції України

24.11.2016
Завтра у Львові обговорюватимуть питання європейської та євроатлантичної інтеграції України

25-27 листопада на Львівщині відбудеться третій етап Школи Євроатлантичної Солідарності. Перші два проходили в Одесі та Харкові. В ньому візьмуть участь понад 30 учасників, відібраних за конкурсом, з більшості регіонів України від Маріуполя і Одеси до Львова та Коломиї. Вони є лідерами думок у своїх регіонах, - знані громадські діячі, волонтери, журналісти, юристи, підприємці, представники різних політичних партій і професій.

Протягом трьох днів для учасників проекту будуть організовані дебати, тренінги і презентації на актуальні теми сьогодення, зокрема щодо практичних аспектів співпраці України з НАТО та ЄС, європейських та євроатлантичних цінностей, стратегічних комунікацій, лідерства у сучасному світі, особливостей сучасних геополітичних процесів, потенціалу внутрішньо переміщених осіб у відстоюванні національних інтересів України тощо. Крім того, учасників проекту прийме голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Очікується, що спікерами в проекті виступлять відомі державні та громадські діячі, експерти, а також  українські та іноземні дипломати, зокрема колишній міністр економіки України Павло Шеремета, директор Центру інформації та документації НАТО в Україні Наталія Немилівська, керівник Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні пані Габріеле Бауманн, екс-директор Координаційного Бюро європейської та євроатлантичної інтеграції, український дипломат Вадим Трюхан,  відомі львівські політики Віталій Ковтун та Валерій Веремчук, представники урядових структур та громадських організацій.

Школа Євроатлантичної Солідарності - це унікальний проект, спрямований на передачу знань та навичок його учасникам, які вони використовуватимуть у своїй повсякденній діяльності, в тому числі реалізовуючи власні подібні проекти в своїх місцевих громадах.

Мета проекту - підготувати нових лідерів, які будуть лобіювати впровадження європейських та євроатлантичних цінностей на центральному та регіональному рівнях. За результатами, серед іншого, буде створено універсальну Євроатлантичну Платформу зі складу учасників проекту та інших експертів і активістів у сфері євроатлантичної інтеграції.

Довідково: проект реалізується Громадською організацією «Європейський рух України» за підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні та Центру інформації та документації НАТО.