У медичному центрі «Ново» діти загиблих учасників АТО можуть безкоштовно зробити діагностику

23.11.2016
У медичному центрі «Ново» діти загиблих учасників АТО можуть безкоштовно зробити діагностику

У Львівській області стартував спільний проект депутатської  групи «Об’єднання волонтерів та учасників АТО» та медичного центру «Ново» «Любіть жити». В межах цього проекту діти  загиблих учасників  АТО та Героїв Небесної Сотні зможуть проходити безкоштовно діагностику на сучасному обладнанні та отримати фахову консультацію спеціалістів. 

За словами директора центру Наталії Климович, для маленьких пацієнтів заклад пропонує обстеження на магнітно-резонансному томографі, комп’ютерному томографі; ультразвукову діагностику; ЕХО серця; нейросонографію; консультацію дитячого гінеколога.

Як розповіла координатор депутатської групи, депутат облради Уляна Дорош, зараз формуються списки таких діток, а також поширюється інформація в районах області, щоб усі у кого є потреба звернутися за сучасною діагностикою могли прийти у медцентр «Ново» і отримати якісну медичну послугу. 

«Діти – наше майбутнє, і воно повинно бути здоровим, - зазначила Уляна Дорош. – Це не короткотривалий проект. Ми його розширюємо також на дітей загиблих бійців-добровольців, яких обласна рада визнала на регіональному рівні. На перспективу  - також  плануємо включити дітей атовців-інвалідів».

 

Нагадаємо, для того, щоб зареєструватися на прийом у медичний центр, батьки повинні зробити попередній запис в адміністратора за номером – 097 359 45 95  та 063 945 45 45. Також потрібно мати з собою посвідчення сім’ї загиблого, паспорт. Адреса медцентру «Ново»: вул.Пилипа Орлика, 4. 

До слова, на Львівщині налічується 262 сім’ї, які втратили рідних під час військових дій на Сході України.