Депутати ВРУ та Сейму Республіки Польща спільно вирішуватимуть проблеми транскордоння

23.11.2016
Депутати ВРУ та Сейму Республіки Польща спільно вирішуватимуть проблеми транскордоння

23 - 24 листопада в польському місті Красічин та у Львові відбудеться спільне виїзне засідання Комітету з питань транспорту Верховної Ради України та комісії інфраструктури Сейму Республіки Польща за участю представників вищих органів виконавчої та регіональної влади.

У виїзному засіданні візьмуть участь: голова Комісії інфраструктури Сейму Республіки Польща Богдан Жоньца, Маршалок Сейму Республіки Польща Марек Кухцінський, голова Комітету з питань транспорту Верховної Ради Ярослав Дубневич, Міністр інфраструктури і будівництва Республіки Польща Анджей Адамчик, Міністр інфраструктури України Володимир Омелян, Воєвода Підкарпатська Ева Ленярт, Маршалок Підкарпатського воєводства Владислав Ортиль, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

У програмі першої прикордонної зустрічі на урядовому рівні, котру ініціював Комітет з питань транспорту ВРУ, передбачено огляд проектованого МАПП «Нижанковичі – Мальховіце», презентація пріоритетних проектів поліпшення прикордонної та дорожньо-транспортної інфраструктури, розгляд таких питань, як створення "Євроколії Львів - Варшава", будівництво вузьколійних під`їзних шляхів  на ділянці "Мостиська - Львів".

Окремо буде обговорено перспективи розбудови дорожньо-транспортної та залізничної інфраструктури в контексті впровадження транскордонного проекту "ВІА Карпатія", до якого Україна приєдналась у цьому році, перспективи запуску залізничного сполучення за маршрутом "Київ - Вроцлав - Дрезден – Париж», а також відкриття залізничного сполучення за маршрутом «Львів – Перемишль».

24 листопада у Львові в малій сесійній залі Львівської облради за адресою вул.Винниченка, 16 о 12.30 розпочнеться підсумкове засідання. За його результатами буде підписано Декларацію намірів співпраці між Службою автомобільних доріг у Львівській області та Воєводським Управлінням доріг Підкарпатського воєводства.

О  15.30 год. відбудеться брифінг для представників ЗМІ.