Топ новини

Коштом обласного бюджету упродовж року у селах та містах області здійснили будівництво та реконструкцію водопроводів

22.12.2015
Коштом обласного бюджету упродовж року у селах та містах області здійснили будівництво та реконструкцію водопроводів

До кінця 2015 року усі об’єкти в рамках реалізації програми «Питна вода», виконавцем яких визначено департамент житлово-комунального господарства Львівської ОДА, будуть завершені.

Таку інформацію було надано депутатам обласної ради під час слухань про виконання обласних програм і заходів структурних підрозділів облдержадміністрації, що відбувались у комісії з питань будівництва, ЖКГ, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики.

Програма «Питна вода» на 2012 - 2020 роки у Львівській області створена для покращення забезпечення населення області питною водою нормативної якості.

У 2015 році на реалізацію заходів програми з обласного бюджету було передбачено 2 580, 0 тис. грн, а також – 523, 563 тис. грн співфінансування з місцевих бюджетів. На сьогодні освоєно практично увесь фінансовий ресурс програми.

За ці кошти упродовж року було збудовано водопроводи у селах Мшана Городоцького району та Смільне Бродівського району, а також завершується реконструкція водопроводу в місті Радехів та будівництво станції знезалізнення води для міста Великі Мости.

Окрім того, під час першої сесії Львівської обласної ради VII скликання депутати внесли зміни до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2015 рік, виділивши додатково кошти на будівництво та реконструкцію водопроводів у 3 населених пунктах області, а саме: будівництво водопроводу та споруд на ньому в селі Раневичі Дрогобицького району (426,6 тис. грн), реконструкція водопроводу у селищі Підкамінь Бродівського району (372 тис. грн) та ІІ черги будівництва водопроводу в селі Смільне Бродівського району (523,4 тис.грн).

За інформацією департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації, усі об’єкти будуть завершені ще до кінця цього року.