До Дня Збройних Сил на Личакові встановлять 43 пам’ятники загиблим в АТО

19.11.2016
До Дня Збройних Сил на Личакові встановлять 43 пам’ятники загиблим в АТО

На Личаківському цвинтарі на полі почесних поховань учасників АТО, які загинули на Сході України, встановлять  43 меморіальні пам’ятники. Освячення пам’ятників планують  приурочити до Дня Збройних Сил України, який відзначається 6 грудня.

Перший заступник голови Львівської обласної ради Парасковія Дворянин зустрілася з представниками підрядної організації та Управління капітального будівництва, які  займаються роботами зі встановлення пам’ятників, викарбування написів та облагородження території довкола.

«На встановлення пам’ятних знаків було скеровано кошти з обласного бюджету в сумі 30 тисяч гривень на кожен пам’ятник, - зауважила Парасковія Дворянин. – Ці родини маємо підтримувати, розуміти і допомагати. Їм зараз не просто, бо біль від втрати швидко не минає, але маємо зробити все, щоб гідно вшанувати наших Захисників».

Слід додати, що після завершення встановлення пам’ятних знаків, Львівська міська рада взяла на себе зобов’язання здійснити повністю благоустрій території. Фахівці зараз обговорюють питання, коли саме завершити облагородження території, щоб це було якісно і відповідало загальному ансамблю Личакова.